Arka Sıradakiler Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sıradakiler Fan Sitesi

Arka Sıradakiler

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapResmi Web Sitesi A.S.

Arka Sıradakiler Soundratack Albümünü Aldılar,Oyuncularla Buluştular !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Kullanıcı Adı:
Arka Sıradakiler

Rütbe Bilgileri:
Administrator

Kullanıcı Resmi:

Arka Sıradakiler

Forum Rütbesi:

Administrator
Profil Bilgileri:

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 17/01/09 Mesaj Sayısı : 26 Şehir: : Bursa Oyuncun: : Kişisel İleti: :
Arka Sıradakiler Soundratack Albümünü Aldılar,Oyuncularla Buluştular ! Vide
MesajKonu: Arka Sıradakiler Soundratack Albümünü Aldılar,Oyuncularla Buluştular ! Arka Sıradakiler Soundratack Albümünü Aldılar,Oyuncularla Buluştular ! Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 6:24 pm

Arka Sıradakiler Soundtrack Albümünü satın alarak web sitemiz üzerinden başvuruda bulunanlar arasında yapılan seçmeleri kazanan Ocak ayı talihlilerini Arka Sıradakiler dizi setinde ağırladık. Son derece keyifli geçen buluşmada katılımcılarımızın mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Talihliler, oyuncularla tanışma fırsatı buldu, dizi çekimlerini yerinde izledi ve Arka Sıradakiler ekibi ile eğlenceli saatler paylaştılar. İşte muhteşem günün özeti ve fotoğrafları;

Belirlenen buluşma noktasında MinT Prodüksiyon ekibi tarafından karşılanan katılımcılar, dizinin çekildiği mekana, ‘Büyük Zafer Lisesi’ne transfer edildiler.

Buradan çekimlerin gerçekleştiği sete geçilerek tüm katılımcılarımızın, Arka Sıradakiler oyuncularıyla bir arada bulunduğu hatıra fotoğrafı çekildi.

Çekimler devam ederken, katılımcılarımız merakla dizi ekibini ve çekimleri izledi.

Çekimlere verilen arayla birlikte oyuncularla birebir tanışma fırsatı yakalayan katılımcılarımız birbirinden değerli anı fotoğrafları çekildiler.

Katılımcılar arasından Taha Gökhan Arıkan dizide rol alma fırsatını yakalayan şanslı kişi oldu.

Katılımcılarımız; Burcu Bulut, Dinçer Yeniaydın, Emre Şahin, Emre Yalçın, Merve Kara, Nedim Hançer, Seray Yücel, Taha Gökhan Arıkan ve Yeliz Boza‘ ya ve katılımcılarımıza refakat eden değerli ailelerine; bu güzel organizasyonda yer aldıkları için teşekkür eder, MinT Prodüksiyon olarak kendilerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

KATILIMCILARIMIZIN ORGANİZASYON İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİ:

Şansın bu kadarına da pes doğrusu. Şans mıydı yoksa ilahi adaletin tecellisi miydi bilinmez fakat şu bir gerçek ki; şu an MinT Prodüksiyon ailesi ile müthiş keyifli bir ortamın tadını çıkarıyoruz Türkiye?nin dört bir yanından üşenmeyip gelen güzel insanlarla birlikte. Bizleri karşılayan son derece kibar ve güleryüzlü MinT Prodüksiyon ekibi başta olmak üzere tüm set çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Taha Gökhan Arıkan

Bugün benim için çok güzel bir gündü. Oyuncularla tanışmak ve böyle bir etkinlikte yer alman harikaydı. Oyuncular beklediğimden daha samimiydiler bizlere karşı. İyi ki başvurmuşum, seçileceğimi düşünmemiştim ama hiçbir şey imkansız değilmiş. Tüm ekibe teşekkür ederim.
Burcu Bulut

Çok sevdiğimArka Sıradakiler dizisindeki oyuncuları ve yönetmen Hamdi Alkan?ı görmeyi çok istiyordum ve Arka Sıradakiler Soundtrack Albümü satın almam sayesinde buhayallerime ulaştım. Bütün oyuncular çok sıcakkanlıydılar, espri yaptılar,bizleri eğlendirdiler ve çok iyi vakit geçirdik. Bu organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Dinçer Yeniaydın

Seçilenler arasında olduğum için çok şanslıyım. Bizi gayet güzel karşıladılar, oyuncularla tanışıp sohbet ettik, albümlerimizi imzaladılar ve fotoğraf çektirdik. Her şey için teşekkürler.
Emre Şahin

MinT Prodüksiyon ekibine öncelikle bu güzel organizasyon için çok teşekkür ederim. Sayenizde tanışmak istediğim bütün oyuncularla tanıştım ve seti gezme fırsatı buldum. Çok keyifli, güzel bir gündü.
Emre Yalçın

Buraya seçilip gelmek büyük bir şans gerçekten. Çekimlerin gerçekleştiği yere gelmeden önce bazı endişelerim vardı ancak sete girince tüm bu düşüncelerim yok oldu, oyuncular gerçekten çok sıcakkanlıydılar. Sonsuz teşekkürler.
Merve Kara

Sevgili Arka Sıradakiler, böyle bir organizasyon gerçekleştirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bugün benim için gerçekten çok önemli ve özel bir gün oldu. Çok eğlenceliydi. Oyuncularla tanışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım.
Seray Yücel

Çok memnun kaldım, hayallerim gerçekleşti, iyi ki geldim, çok teşekkür ederim.
Yelda Boza
http://arkasiradakiler.canadaboard.net/

Arka Sıradakiler Soundratack Albümünü Aldılar,Oyuncularla Buluştular !

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası